Online trénink

Vychovaný pes online je projekt, který má za úkol přiblížit možnosti tréninku všem, kteří mají z nějakého důvodu problém docházet na cvičiště nebo preferují trénink v reálném prostředí svého domova. Online tréninky vede Pavla Kamrádová, v případě zájmu, je možno domluvit online lekce i s dalšími instruktory psí školy Vychovaný pes.

Pro koho je online trénink vhodný?
Úplně pro všechny. Výhodou online tréninku je to, že je stavěný naproto přesně na míru Vám a Vašemu psímu parťákovi. Téma, rychlost postupu, všechno si volíte zcela sami. 

Co mohu psa v online tréninku naučit? 
V podstatě jakékoliv chování, které si přejete. V rámci online tréninku můžeme pracovat na základech přivolání, na chůzi na vodítku, stejně jako na tricích, posilování. V případě, že máte k dispozici vybavení můžeme se připravovat i na různé psí sporty (agility, obedience, dogdancing a další...) 

Co potřebujete k účasti
- účet na Facebooku, kde bude trénink probíhat (v tajné skupině zřízené jen pro Vás)
- Přístup k internetu 
- Možnost natáčet videa a nahrát je např. na Youtube, Vimeo, Facebook atd ...)

Jak je online trénink časově náročný?
Opět záleží jen a jen na Vašich potřebách a aktivitě. Můžete cvičit denně nebo 2x v týdnu. Samozřejmě, že čím častěji budete cvičit, tím více toho zvládnete a pokrok bude větší a rychlejší.

Kolik online trénink stojí?
Online trénink se platí jako měsíční předplatné a má několik úrovní

BASIC -  500 Kč / měsíc

základní předplatné v jehož rámci získáte - možnost řešení Vámi vybraného problému, možnost přidání videa 2x týdně, trénink jednoho vybraného psa. 

STANDART -  800 Kč / měsíc

rozšířené předplatné v jehož rámci získáte  - možnost řešení dvou vybraných problémů, možnost přídání videa 4x týdně, trénink jednoho vybraného psa

PREMIUM - 1200 Kč / měsíc

premium předplatné v jehož rámci získáte - možnost řešení neomezeného počtu problémů, možnost přidání neomezeného počtu videí, trénink pro neomezený počet psů (ideální pro majitele více než jednoho psa)

V rámci všech předplatných máte k dispozici internetové konzultace, návodná videa dle potřeb a další materiály dle konkrétního problému. Všechny materiály máte k dispozici i po ukončení členství.

Zaplacené předplatné na daný měsíc je nevratné.

V případě zájmu o přihlášení nebo jakýchkoli dotazů pište na e-mail pavla@vychovanypes.cz