Psí škola Vychovaný pes

 

Psí škola Vychovaný pes

Naše psí škola Vychovaný pes si klade za cíl, vybudování pevného vztahu mezi psem a psovodem, proto, aby Váš psí kamarád byl ideálním společníkem do života i sportu. 

Náš výcvik probíhá formou pozitivního upevňování (dnes velmi oblíbený a často komolený, či nepřesně vykládaný výraz pozitivní motivace), ctíme především tři důležité zásady:

Pejsky se snažíme učit metodou shapingu (tj. pes se sám učí přemýšlet o tom, které chování mu přináší odměnu).

Touto metodou je možné naučit základní cviky pro běžný život (chůze na vodítku, odložení, přivolání), stejně jako cviky pro vrcholový sport. Záleží jen na Vás, jaké máte do budoucna ambice.

Troufám si říct, že za dobu naší relativně krátké existence (samostatná psí škola Vychovaný pes vznila v srpnu roku 2012) máme na kontě již řadu úspěchů a to ať v životě (strachy u psů, utíkání, strach ze samoty, štěkání na lidi....), tak i na poli sportovním. Více o tom, jak se našim svěřencům daří se můžete dočíst v pravidelně aktualizovaných novinkách. 

Naše motivace

Každý by si měl uvědomit, že náš pes je především parťák a kamarád, se kterým si chceme užívat život plnými doušky, kterého chceme brát všude s sebou a třeba se i věnovat nějakému psímu sportu.

Nejdůležitější ze všeho je základ, kvalitní výuka již od štěněte, kterou se zde snažíme dát každému, kdo má zájem. 

Pokud však máte pejska, u kterého jste již nějaké základy promeškali, neházejte flintu do žita. Pro tyto případy jsou nejlepší individuální lekce, kde dokonale probereme problém a  společně nastavíme vhodné postupy řešení.

Kde trénujeme